Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

TOKİ’den araç kontrol merkezi

Sosyal konut üretiminin yanında kamu kuruluşlarının binalarının yapımında da etkin görevler üstlenen TOKİ, hızlı iş yapabilme ve organize olabilme gücü ile kamu kuruluşlarının bina ihtiyaçlarını karşılarken, atıl ve işgali vaziyette bulunan kamu arazilerini de değerlendirerek ekonomiye katkı sağlıyor.

Kamu kurumlarının eğitim, sağlık ve spor gibi hizmet binalarını karşılayan İdare şimdi de trafik ve yol güvenliğinin artırılması, ülke genelinde gerekli muayene altyapısının sağlanması amacıyla “araç kontrol merkezleri” inşa edecek. İlk kez uygulanacak proje ile üzerinde teknik değişiklik yapılan araçların tadilat projelerinin onayı ve gerçekleştirilen tadilatların gerekli muayeneler yapılarak uygunluğunun tespiti sağlanacak.

Araçların uygunlukları tespit edilecek
 
Araç kontrol merkezlerinde; araçların imal, tadil ve montajı (AİTM) hakkındaki yönetmelik kapsamında onay kuruluşu olan TSE tarafından gerçekleştirilen, üzerinde teknik değişiklik yapılan araçların muayene işlemleri yapılarak uygunlukları tespit edilecek.
 

Etiketler : toki araç kontrol merkez
Tarih : 06.11.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo