Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Likör Fabrikası çınar korusu'na dönüştürülecek

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi, eski Likör Fabrikası'nın bahçesini 'çınar korusu'na dönüştürecek.
 
Dünyanın sayılı ağaç koruma ve bahçe yapılandırma firmalarından DGG International işbirliğiyle gerçekleştirilen projede bahçe, İtalya’dan getirilen 10 metre boyunda 60-70 cm çapında 16 adet ve Almanya'dan getirilen 12 metre boyunda 100-110 cm çapında 2 adet olmak üzere toplam 18 çınar ağacına törenle kavuştu.
 
 'Çınar korusu', Avrupa'dan getirilen 18 ve yerleri değiştirilen 7 ağaç ile toplam 59 ağaçtan oluşacak. Viatrans, DGG International ile ağaçların dikilmesi ve bahçede bulunan asırlık ağaçların bakımı için 4 yıllık bir anlaşma imzaladı. 'Çınar korusu', 500 bin dolara mal olacak.
 

Etiketler : Likör Fabrikası çınar korusu
Tarih : 29.06.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo