Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Konutta yabancı potansiyeli

Dubai'de düzenlenen Maslak 1453 İstanbul'un tanıtım toplantısına katılan Murat Kurum, Cityscape Global 2012 emlak fuarında yaptığı açıklamada yabancılara satılabilecek konut potansiyeli hakkında bilgi verdi. Türkiye'de yıllık 22 milyar liralık iş yaptıklarını belirten Kurum, "Bu projelerin yüzde 10'unu yabancıya satarız. Buradan 2,2 milyar liralık bir yabancı satışı olur. Biz Türkiye'deki konut ve ofislerin yüzde 10'unu yapıyoruz. Yani yabancıya 22 milyar liralık konut satışı yapılabilir” diye konuştu.
 
Türkiye'de inşaat sektöründeki balon iddialarının gerçek olmadığını ifade eden Kurum, sadece bölgesel ve bazı firmalarda sıkıntı olabileceğini, doğru lokasyon ve projelerde sıkıntı bulunmadığını kaydetti.
 
1 HAFTADA 1 MİLYAR LİRALIK SATIŞ

 
Ağaoğlu 1453 ile Bahçetepe projesinden bir haftada 1 milyar liralık satış yapıldığını açıklayan Murat Kurum, hasılat ortağı oldukları Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde 10 günde 2 bin konut satıp 800 milyon lira ciro sağlandığını söyledi.
 
Genel Müdür Kurum, hasılat ortaklı bir diğer proje olan Bahçetepe'de ise 10 günde 700 konut satıldığını ve bunun karşılığında 220 milyon lira hasılat elde edildiğini bildirdi.
 
Kaynak : tokihaber.com.tr

Etiketler : maslak 1453
Tarih : 29.06.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo