Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Fırtına Vadisi Kirlilikten Arındırma Projesi

1177,03 km²’lik yüzölçümü ile Doğu Karadeniz’deki en büyük akarsu havzalarından biri olan Fırtına Vadisinde çeşitli zamanlarda gündeme gelen kirlilik iddiaları üzerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, tarafından “Fırtına Deresi’nde Kirlilik Durum Tespiti Araştırılması Projesi” başlatılacak. Proje DOKAP kalkınma planları çerçevesinde gerçekleştirilecek.
 
1 Milyon TL maliyetli proje ile Fırtına Vadisinde havzanın kirlilik durumu araştırılacak ve kirlilik kaynakları tespit edilerek alınması gereken tedbirler ortaya konacak.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, “2014-2015 yılları arasında yapılacak olan proje ile kirlilik unsurları ve su kalite sınıfının belirleneceğini” söyledi. 

Etiketler : fırtına vadi karadeniz
Tarih : 12.11.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo