Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Büyük Taaruz Afyonda Canlanıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kurtuluş Savaşı’nda düşmana son darbenin indirildiği Büyük Taarruzu, tüm ihtişamıyla Afyonkarahisar’da yaşatacak. TOKİ, düşmanın Anadolu’yu terk etmesiyle sonuçlanan Büyük Taarruzun saldırı emrinin verildiği, 26 Ağustos sabahının canlandırılacağı, panoramik müze inşa edecek. Müzenin ihalesi 5 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde Afyonkarahisar’da kültürel ve tarihî varlıkların daha iyi ve daha modern şartlarda muhafaza edileceği müze ve kültür kompleksinin inşaat çalışmalarını sürdüren TOKİ, şimdi de Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile imzaladığı protokol çerçevesinde, Afyonkarahisar Tınaztepe’de Büyük Taarruzu tüm ihtişamıyla yaşatmaya hazırlanıyor.

kaynak : toki.gov.tr

Etiketler : büyük taaruz afyonkarahisar toki
Tarih : 19.03.2014 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo