Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Ihlamur Konutları

İstanbul / Pendik

Dublex Alt Kat Planı

Dublex Üst Kat Planı

2 + 1 Kat Planı

3 + 1 Kat Planı
Etiketler :
Proje Adresi : Fevzi Çakmak Mah. Atatürk Cad. Fırtına Sok. No:3 PENDİK - İSTANBUL Tel : 0216 598 12 16 Fax : 0216 334 94 74 Cep :
Firma : Özka Ortaklar İnşaat
Yetkili :
Proje Durumu :

GÜVENLİK - Çocuklarınız huzur içinde oynayacak, güven içinde büyüyecek… - 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik görevlisi - Sağlam zeminde depreme dayanıklı konutlar… - Tüm zemin etüdleri yapılmış sağlam zeminde, radye temel sistemiyle yüzde 100 deprem güvenliği sağlanmış toplam 2 etapta 108 konut . TERTEMİZ HAVA, YEMYEŞİL BİR YAŞAM ALANI… - Ihlamur evleri projesinin en geniş bölümü yeşil alan olarak ayrıldı. 4375 metrekare yeşil alanda tertemiz bir hava soluyacak, sabahları zinde uyanacaksınız. 1.SINIF MALZEME, 1.SINIF İŞÇİLİK… - Ihlamur evleri’nde tüm yaşam alanları 1.sınıf malzeme kullanılarak 1.sınıf işçilikle üretilecektir. HER DAİREYE ÖZEL KAPALI OTOPARK - 1 ve 2.etap için her dairenin ihtiyacı düşünülerek hesaplanmış toplam 3.500 metrekare kapalı otopark. NEFES ALDIRAN FERAH TASARIM - Ihlamur konutlarında binaların birbirinden uzaklığı zeminde 19 metre, katlarda ise 17 metre olarak tasarlandı. - Ihlamur evleri, mükemmel sosyal tesisler, spor merkezleri ve huzur veren peyzaj uygulamaları ile donatıldı… İNSAN ODAKLI PEYZAJ UYGULAMALARI - Site içinde inşa edilen süs havuzları ve şelaleler sizleri doğanın içinde hissettirerek ruhunuzu dinlendirirken, kamelyalarımızda komşularınızla sohbet edebilir veya istirahat edebilirsiniz… - Ihlamur evleri’nde tasarlanan peyzaj uygulamaları, “insan ve huzur” odaklı olarak hazırlandı.

- Binalar arasında zeminde 19, katlarda 17 metrelik mesafe - Güvenlik için sitenin çevresinde dekoratif duvar - Tüm katlarda yangın alarmı ve duman dedektörü - Döşemeler laminat parke - Pencereler ısı ve ses yalıtımlı, doğramalar mimariye uygun renklerde - Mutfakta dünyaca ünlü franke ankastre ürünleri - Islak zeminlerde en kaliteli seramik ürünleri - Duvarlar 1.sınıf su bazlı saten boya - Isıtma sistemi doğalgaz uyumlu kombi ve radyatör - Her daire için hazır 2 harici telefon hattı - Merkezi sistem uydu yayını, kablo tv, internet - Tse standartlarına uygun asansör - İsteyene 2+1, dileyene 3+1 yada dubleks seçme şansı - En kolay ödeme seçenekleri ve fiyat avantajları - Ihlamur evleri’nin inşasında kullanılan tüm malzemeler ulusal ve uluslararası standartlara uygundur. - Ihlamur evleri sizlere istanbul’un yükselen yıldızı pendik’te yüksek kalitede bir yaşam vadediyor. Huzurlu ve güvenli bir yaşam için sizleri de bekliyoruz…

Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo