Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Köprü Bakım İhalesi

Köprü Bakım İhalesi için büyük firmalar yarışa hazırlanıyor.

Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprülerinin büyük onarım ihalesi yarın gerçekleşecek. İhaleyi kazanan şirket, köprülerdeki eğik olan askı halatları dikey hale getirmek başta olmak üzere büyük bakım projesine başlayacak. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü'ne elden teslim edilebilecek. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecek.

KONSORSİYUM YOK

İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecek. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek. İstekliler bedeli 180 gün içinde ödemekle yükümlü olacak.

Etiketler : köprü ihale bakım
Tarih : 28.09.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo