Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Konya Kentplaza projesi ile geliyor

Deha Group tarafından konyada yapılmakta olan Kentplaza alışveriş merkezi projesi ile geliyor. Konya'da yaşayanların 60 marka ile tanışacağı proje ile konya'nın en büyük alışveriş merkezine kavuşması hedeflenmektedir.

Deha Grup tarafından 150 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçirilen ve açılışına gün sayan Konya'nın en büyük alışveriş merkezi Kentplaza, dünya çapındaki 60 yeni markayı ilk kez Konya'ya getiriyor. Aylık ortalama 1 milyon ziyaretçi beklenen AVM'nin yıllık ciro beklentisi yaklaşık 250 milyon TL olarak belirtildi. Şimdiden yüzde 100 doluluk sağlayan AVM'de 45 bin metrekarelik kiralabilir alan bulunuyor. Starbucks, Lacoste, Tommy Hilfiger, Mango, Beymen Club ve Kahve Dünyası gibi birçok marka ilk kez Kentplaza ile Konya’ya geliyor. 160 mağazadan oluşan merkezin içerisinde 11 adet sinema salonu, 3 bin 500 metrekarelik spor merkezi ve 2 bin metrekarelik bowlin alanı ve eğlence merkezi bulunacak. 12 Ekim'de açılışının gerçekleşeceği AVM'nin içerisinde bulunacak restoranlarda ise domuz eti ve alkol servisi yapılmayacak.

Etiketler : kentplaza konya kentplaza
Tarih : 18.09.2012 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo