Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

İBB Sultanbeyli Teleferik Projesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Sultanbeyliye Teleferik projesi yapmayı planlıyor. Proje 16 Eylül başyalıp 240 gün için teslim edilmesi planlanıyor.

 

TARİH NET DEĞİL

İhalesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası İhale İşleri Müdürlüğü'nde yapılacak olan Sultanbeyli Teleferik projesi kapsamında işe başlama tarihi ie ilgiliyse net bir bilgi verilmiş durumda değil.

İHALE DÖKÜMANI 150 LİRA

Şimdilik proje aşamasında olan ve güzergah planlaması, zemin etüdü gibi mali ve ekonomik fizibilite çalışmaları amacıyla hizmet alım ihalesi düzenlenen projenin ihale dökümanları 150 TL karşılığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Planlama Müdürlüğü'nden alınıyor.Sultanbeyli Teleferik hattıyla ilgili ayrıntılı bilgiler projenin tamamlanması ve çalışmalara başlanmasıyla belli olacak.

Etiketler : teleferik, sultanbeyli, ibb
Tarih : 06.09.2014 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo