Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

G Plus Divan Residence Satışa Çıktı

G Plus Divan Residence özel fiyatlarla satışa sunuldu. Basın eksper yolu üzerinde olan proje Atatür havalimanına olan yakınlığıyla göze çarpıyor.

GPlus Divan Residence'ta fiyatlar 280 bin liradan başlayarak 420 bin liraya kadar yükseliyor.

Arsa alanı 32 bin metrekare olarak belirlenen G Plus, 22 katlı iki bloktan meydana geliyor. Mimari tasarımı Suyabatmaz-Demirel Mimarlık'a ait olan G Plus, TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde yer alması ve Atatürk havalimanı'na olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Biri 18, diğer 22 katlı bloklarda toplam 275 konuttan oluşan GPlus Güneşli'nin Ofis alanı 3 bin 900 metrekare. 40 mağazanın da hizmet vereceği GPlus Güneşli, sakinlerine kendilerine ayrılmış özel alanlarında teknoloji destekli güvenli bir yaşam sunarken kamusal anlamda kentin içinde, kentle bütünleşmiş ve kentsel yaşamın tüm cazibe ve çeşitliliğinin deneyimlendiği zengin ve farklı fırsatlar veriyor.

Etiketler : g plus residence Suyabatmaz-Demirel Mimarlık
Tarih : 29.06.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo