Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Dumankaya Horizon Kartal Sahilde Yükseliyor

Kartal sahiline farklılık katmaya hedefleyen Karttal Horizon projesi Dumankaya inşaat ve Körfez Gayrimenkul ortaklığıyla yükseliyor.

2 milyon 505 bin TL’ye daire  
Horizon projesinde 109 rezidans daire, 34 ofis ve 35 ticari ünite bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri 74 metrekareden başlıyor 299 metrekareye kadar çıkıyor. Fiyatlar ise 411 bin TL’den başlıyor, 2 milyon 505 bin TL’ye kadar çıkıyor. Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan projede, yatay, geniş ve panoramik bir tasarım uygulanmış. Projedeki dairelerin içerisinde Dumankaya projelerinin çoğunda kullanılan IQ Akıllı ev teknolojisi sistemi uygulanıyor. Anahtar teslimi dekorasyon paketleri ise alıcılara seçmeli olarak sunuluyor. Projenin teslim tarihi ise Temmuz 2015 olarak belirlenmiş.
 
 
“KDV alıcıları beklemeye geçirecek”
 
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya sektörde 2013 ve 2014 yılının daha da hareketli geçeceğini, stoklar eriyene kadar yatırımcılar için fırsat dönemi olacağını söyledi. Dumankaya Holding bünyesindeki otomotiv departmanıyla yakından ilgilendiğini anlatan Dumankaya, “Otomotiv sektöründen geldiğim için ÖTV dönemlerinden tecrübeliyim. Yeni KDV düzenlemesi zaman alacak. Yüzde 18’lik vergi yükü halkımız tarafından anlaşılmadı. Stoklar eridikten sonra bekleme ve alışma süresi olacak. Tüketici alıştıktan sonra hızlanacak” dedi.
 

Etiketler : kartal horizon dumankaya körfez gayrimenkul
Tarih : 29.06.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo