Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Bitlis Mutki ye Görkemli Cami

Mutki'nin Taşlıpınar mahallesinde TOKİ konutlarının bulunduğu alanda yapımına geçen sene başlanılan tek minareli ve yaklaşık 400 kişilik cami inşaatı bitme aşamasına geldi.

Mutki Belediye Başkanı Vahdettin Barlak, cami inşaatı ile ilgili yaptığı açıklamada, 'Toplu Konut İdaresi tarafından ilçemize yapılan 128 konutun bulunduğu alanda bir cami ihtiyacının olduğunu tespit ettik. Ondan sonra hiç zaman kaybetmeden konuyu milletvekilimiz sayın Vahit Kiler'e söyledim. Sağ olsun milletvekilmiz bu talebimiz için TOKİ idaresini aradı ve hemen girişimlerde bulunarak, şuanda yapımı bitme aşamasına gelen bu güzel hizmetin ilçemize yapılmasını sağladılar. Allahın izniyle inşası bitecek bu güzel camimiz yakında ibadete açılacaktır' dedi.

(İHA)

Etiketler : mutki bitlis cami
Tarih : 25.10.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo