Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Adana İnşaat 2012 Yapı Fuarı

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi ve Adana Ticaret Odası işbirliği, Çukurova Belediyeler Birliği, İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve Mimarlar Odası Adana Şubesi desteği ile düzenlenecek, Adana İnşaat 2012 - 6. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı, 16 Şubat 2012 tarihinde IHS Adana 2012 – Adana 5. Isıtma, Soğutma, havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ile eş zamanlı olarak, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ nde açılacak.
İnşaat sektöründe kullanılan her türlü malzeme, makine ve donanımın sergileneceği Adana 6. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı ve Adana 5. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı, Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından da destekleniyor. Fuar, yurtdışından Azerbaycan, Kuveyt, Yunanistan, Cezayir, Yemen, Suudi Arabistan, İran, Irak ve Suriye ile yurtiçinden 30 farklı ilden gelecek profesyonel ziyaretçiler tarafından gezilecek.
Fuarlar süresince, 17 ve 18 Şubat’ta Çukurova Belediyeler Birliği “Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı”, 17 Şubat’ta İnşaat Mühendisleri Odası “Olağanüstü İklim Koşullarında Beton Dökümü ve Bakımı”, 18 Şubat’ta Makine Mühendisleri Odası “Doğalgaz kombisi seçiminde dikkat edilecek kriterler ve Isıtma-Soğutma cihazları kullanırken enerji tasarrufu için yapılması gerekenler” konulu toplantısını düzenleyecek.
Adana İnşaat 2012 ve Adana IHS 2012 Fuarları, 16-18 Şubat 2012 tarihleri arasında 11.00 – 20.00, 19 Şubat 2012 günü ise 11.00–19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.
 
Etiketler : TÜYAP Adana İnşaat
Tarih : 17.02.2012 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo