Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Limak Holding Yurt Dışında Otel Yaptırıyor

Limak Holding, yurt dışında yeni otel yatırımına hazırlanıyor. Grubun açıklamasına göre, tümü 5 yıldızlı ve butik otelden oluşan 8 adet oteli ve 6 bin yatak kapasitesi bulunan ve 5 yıl içerisinde otel sayısını 12'ye çıkarmayı hedefleyen grup, 2011 yaz sezonunu yüzde 97 doluluk oranıyla geçiriyor. Kıbrıs'ın Bafra Bölgesinde 5 yıldızlı Babylon Deluxe Hotel ve Dynasty Convention Center ve Mersin Tarsus'ta golf sahası olan 5 yıldızlı ve 4 yıldızlı olmak üzere yan yana 2 otelden oluşacak toplamda 3 otel projesinin inşaatı devam ediyor. Limak International Hotels&Resorts Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Limak Holding ve Limak Yatırım'ın faaliyet gösterdiği ülkelerde otel açmayı hedeflediklerini ifade ederek, ''Yakın dönem hedefimizi, uluslararası bir otel zinciri olmak. Bunun için de yakın coğrafyamız içerisindeki fırsatları inceliyoruz. Hedef ülkelerimiz ise kısa dönemde Balkanlar ve Orta Doğu, orta ve uzun dönemde Uzak Doğu ve Amerika'' dedi.

Konut fiyatlarında bir düşüş yaşanmayacağını belirten Ege Group Yönetim Kurulu Başkan İnanç Kabadayı, inşaat sektöründeki ana malzeme maliyetlerinde artış nedeniyle konut fiyatlarında yüzde 10 - 15 gibi bir artış yaşanabileceğine dikkat çekerek konut alacakları uyardı. Kabadayı ,  EGEYAPI Group’un yaklaşık 800 bin metrekarelik inşaat alanında gerçekleştireceği TEM Otoyolu’na cepheli Avrupa’nın en büyük karma inşaat projesinde daire satışlarının tüm hızıyla sürdüğünü belirtti. Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş. (EPP), TOKİ ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği bölgede hayata geçirdiği “Batışehir” projesiyle dikkati çeken Kabadayı, konut sektöründeki son gelişmeleri değerlendirerek şunları söyledi: “Son günlerde ekonomiyle ilgili birçok yorum yapıldı. Ancak son gelişmeler gösterdi ki ekonomiyle ilgili bir sorun görünmüyor. Bu yüzden konut alacakların beklememelerini bir an önce konutlarını almalarını tavsiye ediyorum” dedi.

 

Etiketler : Limak Holding yurt dışında yeni otel
Tarih : 02.08.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo