Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Kütahya Caddeleri Rahatlıyor

Kütahya'nın Gediz şehir merkezindeki ana caddeler yenilenerek araç ve yaya trafiği rahatlatılıyor.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, birinci dönem başlattığı şehir içi düzenleme programı çerçevesindeki yol yenileme çalışmalarının ikinci dönemde de aralıksız sürdürüldüğünü söyledi.
Eski ana caddelerde yapılan yenileme çalışmaları ile yaya ve araç trafiğinin rahatlatılmasını amaçladıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, konutlar bölgesinin en önemli yol güzergahı olan Salur Mahallesi Kıbrıs Caddesinin tamamen elden geçirilerek genişletildiğini bildirdi.
Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, "5 bin 550 m2 kilit parke taşı kaplaması yapılan yolda araç trafiği rahatlarken, her iki tarafında geniş yaya yolları oluşturuldu. İşe geldiğimiz birinci dönemde başlattığımız yol düzenleme ve yenileme çalışmalarını ikinci dönemde de aralıksız sürdürüyoruz. Kıbrıs Caddesi konutlar bölgemize ulaşım sağlayan en önemli yol güzergahıdır. Bu caddemizde son yaptığımız çalışmalarla yaya ve araç trafiği istenen şekle getirilmiş oldu. Aynı çalışmalar Gazi ve Şehit Cavit Kaçmaz Caddelerinde de devam edecek" dedi.

 

Etiketler : Kütahya Caddeleri
Tarih : 28.07.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo