Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

GEKAP göreve başladı

Milas Belediyesi, Türkiye Çevre ve Eğitim Vakfı ve Mavi Yol firması tarafından ortaklaşa yürütülen Geri Kazanım Projesi GEKAP ile ilgili olarak görevlendirilen 15 genç görevlerine başladı.
Mahalle bazında, konutlar ve işyerleri ile kamu kurum ve kuruluşlarında ambalajların ayrıştırılması konusunda yapılacak olan bilgilendirme çalışmalarını gerçekleştirecek olan gençler Cumhuriyet Mahallesi’nden başlayarak, Milas’ın tamamını kapsayacak şekilde bilgilendirme yapacaklar.
15 kişilik bilgilendirme ekibinin kapı kapı dolaşarak dağıtacağı broşürlerle, ambalaj atıklarının ayrıştırılması ve bu atıkların kaynağında nasıl ayrıştırılacağını ve bu atıkların hangi günlerde toplanacağı konularında bilgilendirme yapacaklarını söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat. Milas’ın geleceği için çok önemli olan çalışma için duyarlı vatandaşların desteklerini beklediklerini ifade etti.

 

Etiketler : GEKAP Türkiye Çevre ve Eğitim Vakfı Mavi Yol
Tarih : 06.07.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo