Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Aziziye Büyüyor, Gelişiyor

Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz, ilçenin şehircilik açısından büyük mesafe kat ettiğini belirterek, “Yeni imar yolları, ilçemizin gelişmesi ve büyümesi anlamına geliyor ki, bu da bölgemizin cazibe merkezi olma yolunda ilerlediğinin göstergesidir.” dedi.
Yeni imar yollarının ilçenin şehircilik açısından gelişimini sağlamak amacıyla atılan önemli bir adım olduğunun altını çizen Başkan Cengiz, “Günü kurtarmak amacıyla değil, ilçemizin yarınlarını oluşturmak, sağlam zeminler üzerine oturmuş bir Aziziye oluşturmak için çalışıyoruz. İlçemiz yapılaşma açısından parmakla gösterilen örnek bir ilçe ve yapılaşmanın olduğu mevcut alanlarda yollar çok geniş ve düzenli. Yeni açtığımız yolları da bu plan doğrultusunda 15, 17, 20 ve 25 metre genişliğinde yaparak bu düzeni koruyoruz. Bu yollarla hemşehrilerimiz arsalarına daha rahat bir şekilde ulaşacak ve konutlaşma hız kazanacak. Konutlaşmanın olması, ilçemizin nüfus yoğunluğunun artmasına, gelişmesine ve büyümesine vesile olacaktır. İlçemizin cazibe merkezi haline gelmesi adına çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Etiketler : Aziziye
Tarih : 06.07.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo